Login
Złota myśl
 
Konkursy

"Las - Twój dobry sąsiad" - konkurs plastyczny

Categories: | Author: Emilia Ziółkowska | Posted: 7/14/2016 | Views: 1081

Wychowankowie naszego ośrodka, biorący udział w zajęciach plastycznych, prowadzonych przez panią Małgorzatę Mikołajczak wykonali prace na konkurs ogłoszony przez Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie pod hasłem: "Las - Twój dobry sąsiad". Nadesłane prace oceniane były w czterech kategoriach wiekowych. W konkursie wzięło udział 58 placówek szkolnych, oddano 693 prace. Nasza placówka zaprezentwała 5 prac, we wszystkich kategoriach wiekowych. Rozstrzygnięcie konkursu okazało się dla nas nielada sukcesem. Wszystkie prace zostały nagrodzone. Zobacz galerię zdjęć

W kategorii I - dzieci szkół podstawowych klas I - III: I miejsce zdobył nasz wychowanek: Mateusz Falgowski.

W kategorii II - młodzieeż szkół podstawowych klas IV - VI: I miejsce zdobył nasz wychowanek: Paweł Ruda, wyróżnienie otrzymał Piotr Jeeziorski.

W kategorii III - młodzież gimnazjów: I miejsce zdobył nasza wychowanka: Patrycja Kużaj.

W kategoriiIV - młodzież szkół ponadgimnazjalnych wyróżnienie zdobyła nasza wychowanka: Lucyna Bachmann.

Uroczysty finał tego konkursu odbył się 10 czerwca 2016 r. podczas festynu edukacyjnego "Spotkanie z lasem" w Gołuchowie. Szczęśliwa młodzież otrzymała dyplomy i cenne nagrody. Organizatorzy festynu zadbali o miłą atmosferę i wiele atrakcji - występy, pokazy, prezentacje, a także różnego rodzaju warsztaty, które były oblegane przez uczestników festynu. Naszym wychowankom udało się skorzystac z warsztatów wyplatania z wikliny, malowania na liściach, malowania koszulek, wyklejania na drewnie. Siostra Dyrekto zadbała również o nasze żołądki. Po tyu atrakcjach wszyscy z ochotą pałaszowali wyśmienite frytki. Zadowoleni i uśmiechnięci wróciliśmy do ośrodka, myśląc już o przyszłorocznym konkursie. 

Print Bookmark and Share

Return to previous page