Login
Złota myśl
 
Archiwum Aktualności 2018/2019

Msza św. na zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Categories: | Author: Katarzyna Koter-Ruda | Posted: 6/27/2019 | Views: 323

„Za Twe łaski dziękujemy…”
To słowa dziękczynienia i  uwielbienia wyśpiewane Boga przez dzieci, młodzież wraz z Siostrami i Wychowawcami Ośrodka oraz z zaproszonymi nauczycielami ze szkoły, do której uczęszczają, podczas Dziękczynnej Eucharystii sprawowanej 17 czerwca przez księdza Pawła ( wikariusz parafii), za ogrom łask otrzymanych w roku szkolnym 2018/2019 w naszej Ośrodkowej kaplicy pod wezwaniem Najświętszego Serca Pana Jezusa Zobacz galerię zdjęć

Oprawa Liturgiczna bogato opracowana i przygotowana przez Siostrę Andrzeję K. z udziałem wychowanków, Sióstr i Wychowawców przyczyniła się do wspólnego przeżywania Dziękczynnej Eucharystii.
Dalsze świętowanie odbyło się na dziedzińcu Ośrodka, podczas w którego to wychowankowie skierowali swoje podziękowania Siostrze Dyrektor Teresie, nauczycielom ze szkoły i wychowawcom naszego Ośrodka.
Wychowankowie za udział w różnych zajęciach Ośrodkowych, takich jak: Wychowanie w Duchu Religijnym, zajęciach plastycznych i teatralnych, zajęciach korekcyjnych, otrzymali niespodzianki. W tym roku szkolnym w pierwszym jak i w drugim semestrze swoją uwagę skupiliśmy na konkursie pt: „  NAJ LEPSI WŚRÓD NAS” biorąc pod uwagę różne kryteria głosując na daną osobę. Najlepsi zostali nagrodzeni.  Tradycją stało się już, że każdy wychowanek na zakończenie roku szkolnego otrzymuje od Siostry Dyrektor miły upominek. Na zakończenie tak doniosłej chwili jaką jest zakończenie roku szkolnego były dobre lody przy radosnej atmosferze.
   Życzymy błogosławionych, radosnych, spokojnych, bezpiecznych wakacji. Szczęść Boże!!!

Print Bookmark and Share

Return to previous page