Login
Złota myśl
 
Uroczystości
Image: Dzień Chłopca

29 września 2014 r. dziewczęta w ramach przygotowań do Dnia Chłopca upiekły dla wszystkich dżentelmenów pyszne babeczki. Natomiast dzień później tj. 30.IX wspólnie, dziewczęta i chłopcy, zasiedli do stołu i świętowali Dzień Chłopca. Po poczęstunku wszyscy udali się na salę gimnastyczną by wziąć udział w zabawach zorganizowanych przez dziewczęta. Na koniec wręczono chłopcom upominki w postaci wyposażonych kosmetyczek, które bardzo im się spodobały. Zobacz galerię zdjęć   


23 września 2014 r. wychowankowie z grupy II i III wzięli udział w akcji Zbieramy przysmaki dla leśnych zwierząt. Zebrane żołędzie wychowankowie przekazali osobiście leśniczemu z leśniczówki w Dębnicy, który karmi nimi zwierzęta zimową porą.   


Image: Sprzątanie świata

18 września 2014 r. wszyscy wychowankowie wraz z wychowawcami przyłączyli się do ogólnopolskiej akcji Sprzątania Świata. Wychowankowie skupili się na otoczeniu Ośrodka i dokładnie go wysprzątali tj. wygrabili liście z ogrodu i boiska, pozamiatali cały teren Ośrodka, pozbierali jabłka z ogrodu i je posegregowali na te do wyrzucenia i te nadające się jeszcze do zjedzenia. Wychowankowie najbardziej zaangażowani w akcję zostali nagrodzeni upominkami.   


9 września 2014 r. odbyła się uroczysta Msza św. z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2014/15. Mszy św. przewodniczył ks. proboszcz Tomasz Ilski. Wychowankowie w odświętnych strojach i z czystymi sercami (8.IX. odbyła się spowiedź św.) nabożnie uczestniczyli we Mszy św. Po wspólnej modlitwie ciąg dalszy świętowania odbyło się we własnych grupach.   


Page 3 of 3First   Previous   1  2  [3]  Next   Last